Szkolenia

Nasza Fundacja prowadzi szkolenia, warsztaty i wykłady dla osób fizycznych oraz dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Jakie szkolenia prowadzimy?

Nasza Fundacja prowadzi szkolenia o bardzo zróżnicowanej tematyce, jednak zawsze wspólnym mianownikiem pozostaje prawo. W przypadku dłuższych szkoleń staramy się, aby nie były one monotematyczne i uzupełniamy je o tematy, które nie są bezpośrednio związane z edukacją prawną, ale zawsze z omawianym zagadnieniem.

Ile kosztuje udział w szkoleniu?

Fundacja prowadzi wyłącznie szkolenia otwarte i bezpłatne. Naszą misją jest szerzenie wiedzy prawnej. Oczywiście jesteśmy wdzięczni za wszelkie datki od uczestników szkolenia, jednak nigdy nie były, nie są i nie będą one wymagane do uczestnictwa w szkoleniu.

Kto prowadzi szkolenia?

Bardzo zależy nam, by szkolenia prowadzili praktycy. Zawsze staramy się pozyskać prowadzących z różnych instytucji - od banków, przez prawników, policję, prokuraturę, sądy, urzędy skarbowe, po firmy prywatne. Wierzymy, że zapewnia to wiedzę, której uczestnicy nie zdobędą nigdzie indziej.

Czy zrobicie szkolenia z...? Czy szkolicie w moim mieście?

Bardzo chcielibyśmy prowadzić szkolenia z każdej dziedziny i w każdej lokalizacji. Niestety nasze możliwości są ograniczone. Jeśli jesteś w stanie pomóc nam w organizacji szkolenia, na przykład udostępniając nieodpłatnie salę szkoleniową lub przekazując datek na ten cel - zapraszamy do kontaktu.